iw Hebrew

ברז חשמלי

ברז חשמלי

ברז חשמלי מפוקד הינו בעל משמעות רבה במגוון תהליכים, בדרך כלל ברזים חשמליים מפוקדים על ידי בקרים שונים, ומקבלים פקודה להיפתח או להיסגר. חשיבות של ברז חשמלי ותקינותו היא מאד גבוה, אמינות הברז ותקופת חיים של ברז חשמלי היא בעצם משחקת את התפקיד העיקרי בבחירת ברז חשמלי.

ברז חשמלי למגדל קירור

במערך הבקרה של מגדל קירור, יש צורך רב בברז חשמלי שמפוקד על ידי בקר מוליכות, תפקידו של הברז הוא לנקז את מי המגדל ברגע שהמים חצו את גבול מוליכות המותרת.

במידה והברז אינו תקין ושאר במצב סגור, מוליכות במגדל קירור תמשיך לעלות ותגרום להצטברות אבנית במערכת, וכמובן שזה הוא מצב בלתי מתקבל, ארי אבנית תגרום לבעיות נוספות במערכת הקירור אשר עלולות להפוך לעלויות גבוהות.

במידה והברז נשאר במצב פתוח, זה יגרום להוצאות רבות על בזבוז מים לשב.

ברז חשמלי לדוד קיטור ותעשיות שונות

כמו שהזכרנו לגבי מערך המוליכות של מי מגדלי קירור, כנ"ל גם במערך מוליכות של מי דוד קיטור ותעשיות שונות, לכן מומלץ לבחור ברזים חשמליים אמינים בעל תוחלת חיים ארוכה.

במקרה שלנו, אנו מציעים את הברזים של חברת בלימו השוויצרית, ברזים אלו ישרתו את הצרכים שלכם בצורה הטובה ביותר הן מבחינת אמינות והן מבחינת תוחלת החיים.

פיקוד לברז כדורי

ניתן לשלב את הפיקוד לברזים כדוריים מ "1/2 ועד "2 פיקוד זה קיים גם ב-24V וגם ב-230V.

ברז חשמלי מוחזר קפיץ

ניתן לשלב את הפיקוד לברזים מ "1/2 ועד "3 פיקוד זה קיים גם ב-24V וגם ב-230V

פיקוד לברז כדורי

מיועד למקומות שאין מקום להכניס את הפיקוד הקלאסי, כגון צנרת שעוברת מתחת לתקרות.
ניתן לשלב את הפיקוד לברזים כדוריים מ-"1/2 ועד "2 פיקוד זה קיים גם ב-24V וגם ב-230V.

פיקוד לברז פרפר

ניתן לשלב את הפיקוד לברזי פרפר החל מ -"3 ומעלה פיקוד זה קיים גם ב-24V וגם ב-230V.

פוסטים אחרונים שנצפו:

מסנן דסקיות

מסנני דיסק הם דוגמה בולטת לשילוב של פתרונות טכנולוגיים מתקדמים ובניית מערך המבוסס על ביקורות לקוחות. המטרה העיקרית היא ליצור את הנוח ביותר בהפעלה ותחזוקה של מערכות עם אינדיקטורים טכניים וכלכליים מעולים.

אוסמוזה הפוכה תעשייתית

איפה משתמשים באוסמוזה הפוכה?
בשנת 1950, כאשר החוקרים ניסו למצוא פתרון להתפלת מי אוקיאנוס, הם הבינו שלחץ יכול לעבוד, בניסיונות רבים הצליחו להתמיל מי אוקיאנוס אך זה היה בכמויות כה קטנות שלא הועילו בהתחשב לכמות תועלת.
מסנן הרבה יותר מתקדם, שנוצר על ידי שני מדענים מאוניברסיטת (יו. סי. אל. איי. קליפורניה בלוס אנג'לס) ממברנות עשויות אצטט סלולארי (פולימרים המשמשים בסרט צילום) ממברנות אלו אפשרו מעבר של כמויות גדולות יותר של מים ובמהירות רבה יותר, מתקן ההתפלה באוסמוזה הפוכה הראשון הופעל בשנת 1965 בקליפורניה.
מה שמוביל אותנו לאחד מהשימושים הנפוצים ביותר של אוסמוזה ההפוכה , וזה התפלת מים.
תהליך זה כולל מפעלים גדולים, פרמצפטיקה, מקורות מים לשתייה באזורים שונים וכו'.

מערכות U.V

עיקור בהקרנת U.V הו תהליך סטנדרטי בתעשיות רבות במיוחד בתעשייה הפרמצבטית, בתעשייה המיקרואלקטרוניקה, תהליך דיאליזה וכדומה. לאחרונה חדרה שיטת עיקור מים זו לתהליכים נוספים כגון מגדלי קירור, מערכות מסוחררות, חוות דגים ומערכות ימיות. בנוסף, אחד החידושים בשנים האחרונות הוא חיסול כלור נותר וכלוראמין בהקרנת U.V .

כיצד להגדיל את היעילות של מגדלי קירור?

העלויות הגבוהות של המים בישראל גורמות לרוב העסקים להתמודד עם הוצאות המים הגבוהות בעת שימוש במגדלי קירור, בזמן שידיהם כבולות ללא יכולת לשנות את המצב.

מסיבה זו שיטות למקסם שימוש חוזר במים ולמחזר מים בתהליכים תעשייתיים הם בעלי חשיבות מכרעת. על מנת להבין כיצד ניתן להוריד את עלויות המים. בחלקים רבים של העולם, תחום המים הביא למהפך חברתי וכלכלי.
ישנם דעות מעורבות בנוגע לשימוש התעשייתי במים.

שיתוף פוסט זה:

shipur.info

מאמרים נוספים

אולטרה פילטרציה

אנו חברת שיפור הנדסת מים היבואנים של חברת TORAY למערכות אולטרה פילטרציה בארץ.
מערכות אולטרה פילטרציה מים היא דרך אמינה ויעילה לטהר מים מזיהומים מפוזרים וקולואידיים, חומרים אורגניים, חיידקים וירוסים שאינם משנים את המלח שלהם.

קרא עוד »

מסנן דסקיות

מסנני דיסק הם דוגמה בולטת לשילוב של פתרונות טכנולוגיים מתקדמים ובניית מערך המבוסס על ביקורות לקוחות. המטרה העיקרית היא ליצור את הנוח ביותר בהפעלה ותחזוקה של מערכות עם אינדיקטורים טכניים וכלכליים מעולים.

קרא עוד »

מסנן חול קוורץ

פילטרים לניקוי זיהומים מכניים עם עומס גרגרי Mayerkraft-R נועדו להסיר חומרים תלויים ממוצא אורגני, כמו חלודה (ברזל מחומצן), חול עדין ומתלים אורגניים עם מידות של מעל 40-50 מיקרומטרים (0.04-0.05 מ"מ ומידות של מעל 40-50 מיקרומטרים (0.04-0.05 מ"מ וממומטר של מעל 40-50 (0.04-05 מ"מ ומים (0.04-05 מ"מ. יותר).

קרא עוד »

שומרים על סביבה ירוקה ונקייה יותר

השאירו פרטים ונשמח לסייע!