שיפור מים לתעשיות שונות

לחשוב ירוק זו הדרך שלנו


  מערכת מים אפורים

  מערכת מחזור מים אפורים

  מערכות למחזור מים אפורים מאפשרות לנו לנצל באופן מקסימאלי את כמות המים הקיימת ולעשות בה שימוש לצרכי השקיה. מים אפורים הינם מים ממחוזרים שעברו טיהור באמצעות מערכת מיוחדת למחזור מים, אותה ניתן להקים באופן עצמאי בכמה צעדים פשוטים בחצר הבית. ההתקנה שלה פשוטה וקלה, היא איננה מצריכה מיומנות מיוחדות או כוח פיזי רב, והיא מאפשרת, בסופו של דבר, להנות מיתרונותיהם הרבים של המים האפורים.

  כיצד זה עובד?

  ישנן כמה שיטות למחזור מים אפורים ומערכות שונות, המאפשרות לבצע את המחזור בצורה יעילה ונכונה. אחת מהן נקראת "אגן ירוק". מדובר במערכת למחזור מים אפורים שניתן להקים אותה בחצר באופן עצמאי בכמה צעדים פשוטים. מערכת זו מצריכה מכם, המעוניינים להיעזר בה, לכנות בריכת אגירה קטנה, שבתחתית שלה ישנם חול וחצץ, ואליה מוזרמים המים באופן מבוקר ואיטי לאורך כל שעות היום. המים שמוזרמים אל הבריכה כוללים מוצקים שונים, המשמשים כמצע מתאים עבור שורשי הצמחים שבמערכת עצמה. בתהליך ביולוגי איטי, מופרדים מהמים המזהמים המזיקים שבהם (פירוק פוטו כימי ופירוק חיידקי), מה שהופך אותם לאיכותיים מאד. מערכת "אגן ירוק" יכולה להיות מערכת עילית, כלומר, מעל לפני הקרקע, או מערכת תת קרקעית, שפעמים רבות עדיפה יותר שכן איננה מושכת אליה יתושים וחרקים אחרים.

  מעבר לשיטה זו, קיימות עוד מספר שיטות בטוחות יותר, אשר יספקו תוצאות מים טובות יותר, וכאן מדובר במערכות סינון למים אפורים.

  להנות מכל היתרונות

  הכנת מערכת המחזור אומנם פשוטה וקלה כאמור, ויחד עם זאת מומלץ להישתמש בשרותים מקצועים, מערכת מחזור מים אפורים היא עוזרת לחסוך עשרות ליטרים של מים ביום וכן גם לא מעט כסף. כדאי להיעזר במסננים מיוחדת במסגרת סינון המים, המביאים לפירוקם של כל החומרים המזיקים שנמצאים במים ושל התרכובות הכימיות שבהם. עובדה זו מאפשרת שימוש חוזר במים לצרכי השקיה ולאספקת כמות המים הנדרשת לחצר או לגינה. מסננים אלה מתאימים לשימוש הביתי ואינם מיועדים לטיהור של שפכים תעשייתיים, בהם יש בדרך כלל תרכובות כימיות מורכבות ומזיקות מאד. בכל אפשרות שהיא שבוחרים אין צורך בחשמל, למעט מערכת אחת לטיהור, המופעלת באמצעות החשמל.

  לסיכום

  השימוש במערכות למחזור מים אפורים מתאימות, כאמור, לשימוש ביתי ומספקות מענה מושלם לכל מי שחשוב לו לשמור על כמות המשאבים המוגבלת שיש לנו ולנצל באופן מרבי את כמות המים שברשותו. התקנת מערכת כזו היא פשוטה וקלה ויכולה להיעשות בכמה צעדים מהירים. צופים כי בעתיד תשולבנה מערכות ירוקות אלו, כחלק בלתי נפרד ממערכת הביוב והמים, גם בבתים ציבוריים לצורך ניצול נכון של המים, שימוש חכם יותר בהם ובעיקר – שמירה על הסביבה שלנו.

  על-פי החוק, השקיה בקולחים ללא היתר מטעם משרד הבריאות, מהווה עבירה פלילית. 

  על מנת לקבל היתר השקיה זה, יש לפנות אל לשכת הבריאות המחוזית (צפון, חיפה, מרכז, תל אביב, ירושלים, אשקלון ודרום).

  המוצרים שלנו מבית היוצר

  לחשוב ירוק זו הדרך שלנו

  טיפול מים בתעשייה זאת המומחיות שלנו לורם היפסום


   שיווק באינטרנט שיווק באינטרנט