iw Hebrew

אולטרה פילטרציה

אולטרה פילטרציה

אנו חברת שיפור הנדסת מים היבואנים של חברת TORAY למערכות אולטרה פילטרציה בארץ. מערכות אולטרה פילטרציה מים היא דרך אמינה ויעילה לטהר מים מזיהומים מפוזרים וקולואידיים, חומרים אורגניים, חיידקים וירוסים שאינם משנים את המלח שלהם.

יתרונות השיטה

שיטה זו מבוססת על שימוש במבני קרום מורכבים בקוטר נקבוביות בטווח של 0.1-0.01 מיקרומטר. מתקני אולטרה -סינון משמשים להשגת מי שתייה נקיים בקנה מידה תעשייתי. כאשר משתמשים בו בייצור, זה יכול לשמש גם כהכנת ניקוי לפני מספק מים למערכת הריכוך, ננו -סילטרציה או על התקנת האוסמוזה ההפוכה.

היתרון העיקרי של הבחירה לטובת מערכת UltraFiltration הוא ניקוי מצוין ביציבות, אשר למעשה אינו תלוי בתכונות הבסיסיות של מים מצריכת המים. בנוסף, השימוש באולטרה סינון מים ישתמש באופן רציונלי בחלל. הקומפקטיות של המערכת המורכבת מרחיבה את רשימת אתרי ההתקנה האפשריים.

רשימת תחומי השירותים הציבוריים והתעשייה, בהם השימוש במערכות ניקוי הוא רציונלי, כולל תעשיות כאלה:

 • מפעלי כוח חום. לרוב, מתקנים מותקנים לפני ריכוך ומיצוי של מלחים מהמים;
 • תעשיית המזון. משמש להשגת מי שתייה, הסרת אורגנים ומיקרואורגניזמים, בתפקיד מידה ראשונית לפני שאספקו מים למערכות העובדות על העיקרון של אוסמוזה הפוכה;
 • חוות עירוניות ועירוניות. לרוב התקנת אולטרה סינון מים משמשת לחילוץ מתלים, תרכובות אורגניות וכמחסום המגן על המערכת מפני חדירת מיקרואורגניזמים מצריכת המים;
 • השימוש במערכות כטיפול בשפכים נוסף, בפרט, המתקבל לאחר ניקוי בביו -ריאקטורים, נפוץ גם הוא.

אחד הפרמטרים החשובים של בחירת רכיבי המערכת הוא תוכן וגודל ההשעיה והעכירות במים מעובדים. מערכות הממברנה הקיימות כיום מאפשרות לך לעבוד כמעט עם כל תוכן של חומרים מושעים.

מאפייני חסימות המערכת ותכונות התצורה

התקנת אולטרה סינון מים מורכבת מ -2-40 מודולי ממברנה. לצורך קומפקטיות רבה יותר וקלות התחזוקה, המערכות מותקנות על מסגרת של פלדה 2 או 4 שורה.
החיבור של בלוקים בודדים מחושב על ידי מהנדסי החברה שלנו, על סמך הביצועים הנדרשים, המאפיינים הראשוניים של מים ומספר היבטים טכניים אחרים המפורטים בתהליך הפיתוח. כדי להבטיח רמה מספקת של עמידות בפני קורוזיה, כל הבלוקים המבניים עשויים מפלסטיק או נירוסטה, והמסגרות עשויות מפלדת אל חלד או פלדה שחורה המכוסה בצבע אפוקסי. רצועות הצינורות מתבצעות באמצעות אלמנטים של הידוק מ- PVC שאינו מפיל או נירוסטה.

העיצוב הכולל של תקשורת צינורות מתבצע תוך התחשבות בגורמים הבאים:

 • תנאי הפעלה להתקנת אולטרה סינון מים;
 • קלות ההתקנה והשירות בתהליך השימוש במערכת;
 • תכונות של החדר בו יותקן העיצוב.
 • כל מערך מסירה כולל מערך חובה של ציוד הנדרש להפעלה יעילה של המערכת. הוא כולל: מודול ניקוי ראשוני, מיכל אחסון למים מטוהרים, יחידת תוספות קרישה, התקנת שטיפה, מערכת טיהור כימית של ממברנות.

משימות ויתרונות של קביעת אולטרה סינון

המשימות הסטנדרטיות שנפתרו עם התקנת המערכת, המהנדסים שלנו כוללים:

 • השגת נפחים משמעותיים של מי שתייה ממקורות פני השטח;
 • הכנת מים טכניים למגוון רחב של ענפי תעשיה ואנרגיה;
 • השתמש כחלק ממערכת ההסכמה לפני מול מודולי ההתפלה;
 • פעולה כמתקן טיפול במתחם תעשייתי או כלכלי.
 • לאחר שהתקנת התקנת אולטרה -סינון, אתה מקבל יתרונות רבים. ראשית, ירידה בעלות טיהור המים פי 5 או יותר – תלוי במערכת המשמשת לפני כן. במקביל, הצריכה של המגיבים הכימיים הנחוצים לניקוי מופחתת ביותר מעשר פעמים, והשטח הכבוש על ידי הציוד פוחת שלוש פעמים.

בנוסף, התקנת המערכת תשיג את התוצאות הבאות:

 • צמצם את צריכת המים לצרכים שלהם של ציוד פי שתיים או יותר;
 • רציונליזציה של צריכת חשמל לניקוי;
 • קביעת ניקוי בשיטה שמבטיחה 100%הסרת השעיה;
 • כמו כן, מסנן סינון המים מפחית משמעותית את תכולת הסיליקון והאורגניקה, מסיר תרכובות בלוטות ומנגן מהמים;
 • ההתקנה מאפשרת לך ליצור ייצור אוטונומי לחלוטין של מי שתייה בקנה מידה משמעותי.
 • מהם המאפיינים של מים לאחר ulrafiltration
 • התקנת מערכת ה- UltraFiltration תאפשר לך להשיג ערכים כאלה לאחר מעבר מים:

תוכן ההשעיה בבחירה לאחר המערכת הוא פחות ממיליגרם לליטר;
מדידת מחוון העכירות באמצעות סולם קאולין – פחות מ- 0.1 מיליגרם לליטר;
ניתוח לרוויה עם קומות FEPI+ – פחות מ- 0.1 מיליגרם לליטר;
מדידת חמצון פרמנגנאט – פחות מחמישה מיליגרם לליטר;
היעדר 99.9 % מהאורגניזמים המיקרוביולוגיים מצריכת המים הראשונית.
תכונות של הציוד והשירותים המוצעים
יישמו מערכות קרום של מתלים להשפעות של ריאגנטים כימיים וביוסייגן. במקביל, קצב הזרימה הגבוה יספק ממברנות נמוכות וביצועים גבוהים אפילו עם מים בוציים בצריכת מים. מבנה הממברנה מפחית את עלויות החשמל.

פוסטים אחרונים שנצפו:

מערכות U.V

עיקור בהקרנת U.V הו תהליך סטנדרטי בתעשיות רבות במיוחד בתעשייה הפרמצבטית, בתעשייה המיקרואלקטרוניקה, תהליך דיאליזה וכדומה. לאחרונה חדרה שיטת עיקור מים זו לתהליכים נוספים כגון מגדלי קירור, מערכות מסוחררות, חוות דגים ומערכות ימיות. בנוסף, אחד החידושים בשנים האחרונות הוא חיסול כלור נותר וכלוראמין בהקרנת U.V .

אוסמוזה הפוכה תעשייתית

איפה משתמשים באוסמוזה הפוכה?
בשנת 1950, כאשר החוקרים ניסו למצוא פתרון להתפלת מי אוקיאנוס, הם הבינו שלחץ יכול לעבוד, בניסיונות רבים הצליחו להתמיל מי אוקיאנוס אך זה היה בכמויות כה קטנות שלא הועילו בהתחשב לכמות תועלת.
מסנן הרבה יותר מתקדם, שנוצר על ידי שני מדענים מאוניברסיטת (יו. סי. אל. איי. קליפורניה בלוס אנג'לס) ממברנות עשויות אצטט סלולארי (פולימרים המשמשים בסרט צילום) ממברנות אלו אפשרו מעבר של כמויות גדולות יותר של מים ובמהירות רבה יותר, מתקן ההתפלה באוסמוזה הפוכה הראשון הופעל בשנת 1965 בקליפורניה.
מה שמוביל אותנו לאחד מהשימושים הנפוצים ביותר של אוסמוזה ההפוכה , וזה התפלת מים.
תהליך זה כולל מפעלים גדולים, פרמצפטיקה, מקורות מים לשתייה באזורים שונים וכו'.

אוסמוזה הפוכה תהליך

בתהליך אוסמוזה, הבנו כי הוא תהליך כאשר מומס בריכוז נמוך עובר דרך קרום כדי להגיע למומס בריכוז גבוה יותר, ובכך מוריד את רמת הריכוז המומס, במומס בעל ריכוז גבוה.
באוסמוזה ההפוכה, אנחנו רק נהפוך את התהליך, על ידי הפיכת מסנן (הקרום) מהמומס מהריכוז הגבוה למומס הנמוך יותר.
אז במקום ליצור איזון שווה יותר של ממס ומומס, הוא מפריד את מומס מממס, אבל כפי שכבר בחנו, זה לא משהו שבתהליך טבעי יכול לקרות.

שיתוף פוסט זה:

shipur.info

מאמרים נוספים

מסנן דסקיות

מסנני דיסק הם דוגמה בולטת לשילוב של פתרונות טכנולוגיים מתקדמים ובניית מערך המבוסס על ביקורות לקוחות. המטרה העיקרית היא ליצור את הנוח ביותר בהפעלה ותחזוקה של מערכות עם אינדיקטורים טכניים וכלכליים מעולים.

קרא עוד »

שומרים על סביבה ירוקה ונקייה יותר

השאירו פרטים ונשמח לסייע!